Чи можна заощадити на якісній відео зйомці?Це питання молодята задають одним з перших. Різноманітність цінових пропозицій змушує задуматися. Де ж та золота середина співвідношення «ціна-якість»?  Тому, чим дешевшою буде робота оператора, тим гіршим буде відео. Не можна економити на весільному відеографу — адже лімузини поїдуть, торт з’їдять гості розійдуться, родичі перевдягнуться в повсякденний одяг, а спогади залишаться на все життя. Якщо ви вибираєте собі відеографа тільки за ціною, то ви легко знайдете дешевше.
Ціна — це дуже важливий, але, на щастя, не єдиний критерій вибору оператора. Головне — це професіоналізм роботи та художність кінцевого результату.
Саме тому я запрошую молодят на особисту зустріч, щоб показати їм всі мої можливості і засоби, які і визначають вартість відеозйомки. Раджу не економити на враженнях, радість від збережених грошей триватиме значно менше, ніж розчарування від поганої якості. Одного разу одна моя клієнтка сказала: «Ми з вами разом створюємо першу сторінку нашого сімейного літопису, все має бути ідеальним». Чи є сенс вибирати шикарну сукню і класного ведучого, якщо все це потім ви не зможете побачити.
І якщо ж ви все-таки вирішили заощадити на весільному відеооператору, то найімовірніше в результаті отримаєте простий фільм-репортаж з мінімальним технічним редагуванням відзнятого матеріалу. У низькому ціновому сегменті зазвичай використовуються аматорські камери, зображення з яких явно не буде ідеальним. Варто відзначити ще один момент: вартість залежить і від того, в якому стандарті чіткості буде знято фільм. І якщо пропонується відеозйомка всього весілля в середньому діапазоні 150-180 доларів, можливо і фото (працювати буде один горе-оператор або «два в одному» як таких називають), то треба віддавати звіт, що напевно ви отримаєте фільм в форматі DV. І будьте готові і до того, що побачите тремтячі і місцями темні кадри. Без системи стабілізації зображення зняти якісно неможливо, звук буде слабкий. Можливо монтаж вашого весілля буде робити інша людина за прискореною системою.
При вартості відеографа від 270 доларів і вище Ви маєте право розраховувати на музично-документальний фільм з поєднанням репортажних і постановочних моментів на основі складного художнього монтажу. Такий фільм буде цікаво дивитися знову і знову, як вам самим, так і вашому оточенню. Запис на USB-носій з вашим HD фільмом.
Створення весільного фільму — це великий творчий процес, де потрібно відчувати ритм відеоряду, його музичний супровід, режисуру кадру. Безпосередньо при зйомці свята я використовую додаткове обладнання (штатив, світло, систему стабілізації та інше).
Сьогодні нерідко бюджет молодят змушений скорочуватися до розумного мінімуму. В таких умовах з’являються люди далекі від професійної роботи з відео і фото. Знижуючи ціни на послуги нижче об’єктивних і тим самим залучаючи клієнтів, вони погано і неякісно роблять свою роботу і псують ваші єдині спогади про весілля. Будьте уважні!!!

Leave A Comment