"ВбранняВесільний костюм нареченого ніколи не викликає стільки розмов і суперечок, як весільня сукня нареченої. Останні тенденції весільної моди поступово виправляють цю прогалину при виборі вбрання для нареченого. Дизайнери все частіше говорять про те, що його костюм повинен підкреслювати достоїнства і гармонійно поєднуватися з образом нареченої, посилюючи його або, навпаки, пом’якшуючи. Тому вибір сукні нареченої і її образ необхідно обговорювати з урахуванням особливостей вбрання нареченого. Весільний костюм в класичному стилі — двойка (піджак та брюки). До них підбирається сорочка і краватка. Тут потрібно враховувати не тільки колір очей нареченого, брюнет він або блондин, але і колірну гамму одягу нареченої. Сучасні тенденції показують, що вибір кольору залежить від пори року, наприклад в осінньо-зимовий період наречений частіше вибирає класичний однотонний костюм в темно-синій і чорній кольоровій гамі.

З настанням весни частіше вибирають костюм в класичних світлих відтінках: бежевий, молочний, пісочний. Вибір кольору вбрання для нареченого все частіше залежить від сукні нареченої. Весільна індустрія пропонує дівчатам красиві кольорові весільні сукні, комбіновані моделі. В цьому випадку до поєднання кольорів потрібно поставитися з усією відповідальністю, а краще довіритися професіоналам, інакше наряди молодят можуть виглядати занадто яскраво і по-чудернацьки. Ще один варіант костюма нареченого — трійка. У сучасному варіанті це приталений однобортний піджак з англійським коміром, в якому ґудзики застібаються настільки високо, що видно тільки вузол краватки. Ще одним елементом костюма є жилет. Саме жилет є стильною прикрасою і допомагає створити індивідуальний образ. Жилет може бути виготовлений з натурального шовку. Дуже красиво виглядає поєднання жилета нареченого і корсета нареченої. Ці елементи можуть бути виконані в одній кольоровій гамі, або розшиті яким-небудь візерунком.

Головне правило — костюм нареченого повинен збігатися зі стилем весілля і сукнею нареченої.

При виборі костюма нареченому потрібно звернути увагу на те, як він сидить на фігурі. В плечах піджак повинен сидіти як «влитий», спіна- рівна без всяких вертикальних або горизонтальних складок. Пояс сучасних брюк завжди повинен знаходитися рівно на лінії талії, а низ брюк закривати задник черевик лише до середини. Ще один варіант урочистого костюма — це смокінг. Відкритий на грудях піджак, однобортний або двобортний, завжди покаже вишуканий і елегантний смак власника. Ще один варіант смокінга може бути з англійським коміром або коміром-Шальке, він також залишається поза модою і відмінно підкреслить всі достоїнства фігури. Залежно від потрібного образу, вибирають чорний, темно-синій або вишуканий білий смокінг. Під смокінг одягають краватку метелика, яка може бути виконана в чорному, білому і в іншому кольорі. Варіантів вразити гостей своїм вишуканим стилем зараз безліч. Наречена з легкістю зможе підібрати собі сукню, про яку мріяла з дитинства, а вишуканий костюм нареченого тільки підкреслить його красу і стиль.

Leave A Comment