Весільна відеозйомка у Бердичеві

Відеозйомка у Бердичеві

Весілля — це неповторна і унікальна подія, кожну мить якого хочеться запам’ятати на все життя. Моє завдання — зберегти ці теплі спогади, емоції, почуття, і зробити їх дійсно особливими. Для мене кожна молода пара — це унікальна історія, яку я намагаюся перенести в кадр. Працюючи зі мною, Ви отримаєте неповторний і незабутній весільний фільм, продуманий спеціально для Вас. Варто зауважити, що монтаж для кожного фільму унікальний, і проводиться у відповідності з усіма побажаннями та уточненнями молодят.

Latest from our Portfolio; our Lovely Work

Умова бронювання дати

Після того як Ви визначились з датою весілля, необхідно домовлятись з відеографом. Після особистої зустрічі і уточнення всіх деталей зйомки, бронюємо дату зйомки. Зазвичай мій графік розписаний від декількох місяців до півроку вперед. Також завжди є найбільш затребувані дати і місяці, коли знайти вільного відеооператора практично неможливо, тому при бронюванні весільної відеозйомки керуйтеся принципом: чим раніше-тим краще.

Весілля буває один раз в житті

Ніколи не варто довіряти рекомендаціям РАГСу, кафе, різним агентствам, організаторам — зазвичай вони мають оплачений характер.

До весілля цікавить ціна, а після весілля результат!

Шукати через агентство або напряму домовлятися з відеографом?

Звичайно ж простіше звернутися в агенство, яке надає весільні послуги. В них є база відеографів, з якими вони співпрацюють. Звичайно Ви зможите подивитись їхні роботи та висловити свої побажання. Але, скоріше за все, особистої зустрічі з відеографом не відбудеться. Дуже ймовірно що Ви отримаєте не той весільний фільм який Вам продемонструвало агенство.

Весільний Блог