FAQ: Відеозйомка випускного

Я Вам пропоную замовити якісний фільм «Відеозйомка першого/останнього дзвоника», який буде довгий час радувати вас. Якщо ви завчасно звернетесь до мене і забронюєте дату (з недавніх пір в Житомирі і Україні всі випускні проводяться в один день), то отримаєте повноцінній художній твір про закінчення школи. Звичайно ж, він знятий з урахуванням Ваших вимог і побажань.

Питання та Відповіді

В нашій школі два випускних класу. Ви можете знімати на відео два класи?

Та це можливо. Останній дзвінок, вручення атестатів, концерт випускників — спільні заходи для двох класів. А якщо і банкет спільний — взагалі відмінно! Це дозволить вам заощадити на зйомці.
— Скільки?
Зустрічаємося — обговорюємо. Монтаж фільму для кожного з класів буде свій. Я не змішую все в купу. Якщо банкети в різних ресторанах, буде окремий оператор для кожного класу. Але, чим раніше замовите, тим більша ймовірність що зможемо знайти вільного.

У нас є ідеї для зйомки. Можна зняти як ми хочемо?

Ми щорічно знімаємо випускні вечори в школі та наші фільми завжди різні. Багато в чому — це заслуга учнів і батьків. Звичайно, ми знімемо як ви хочете, адже це ваш фільм! Всі ідеї ми обговорюємо і втілюємо. Але, важливо пам’ятати, високий політ фантазії може сильно позначитися на бюджеті 🙂

Як замовити зйомку?

Якщо ви хочете дізнатися вартість відеозйомки, вам потрібно сказати, коли і де у вас буде проходити захід? Ціна відеозйомки обговорюється індивідуально. Для отримання детальної інформації подзвоніть по тел. +38 (067) 183-16-61 або напишіть повідомлення на моїй сторінці Фейсбуці, або в чат WhatsApp, Viber. Там ми з вами зможемо обговорити всі деталі зйомки та оплати.

Про розцінки

Найдешевша зйомка за вартістю буває тільки у початківців-відеооператорів. Якщо ви замовляєте відеопослуги у операторів-аматорів, то ви повинні бути готові, що і якість роботи буде відповідна, тобто пропорційна цінам. Відеозйомка завжди має свої нюанси і особливості цінової політики. Остаточна ціна на послуги обговорюється з кожним клієнтом особисто.

Ваші ціни остаточні? Знижка можлива?

Ні, наші ціни не остаточні. Вони орієнтовні. Ціна може бути, як вища, так і нижча. Зйомка фільму — творчий процес. Багато чого не передбачиш. Особливо, на початковому етапі. Найчастіше, це стосується часу, який необхідний для зйомки. Ви плануєте 6 годин, а потрібно більше. Можна Життя в школі зняти за один день, а можна за три. Ситуації бувають різні. Але, при великому замовленні, ми завжди йдемо замовникам на зустріч і враховуємо в кінцевій вартості не всі перероблені години.

Як відбувається оплата вашої роботи?

Після того, як ви прийняли рішення співпрацювати, потрібно внести передоплату в розмірі 20% від вартості замовлення. Поки немає передоплати, я можу взяти інше замовлення, відповідно — відмовимо Вам. Остаточний розрахунок в день банкету.

Коли буде готовий відеоматеріал?

Монтаж фільмів, презентацій, постановочних роликів, як правило, займає набагато більший часу, ніж сам процес зйомки. І залежить від завантаженості. За замовчуванням, терміни здачі готового матеріалу досягають від 4-х тижнів до 3-х місяців. В окремих випадках, таких як сезонність послуги, буває і більше. Прохання, поставитися з розумінням. При терміновому замовленні, вартість послуги зростає на 50%.
Замовляючи зйомку в на Ви отримуєте ряд переваг:

• При виборі будь-якого пакета «під ключ», Ви отримуєте відзнятий відеоматеріал в повному обсязі безкоштовно;
• Будь-які консультації та допомогу в створенні сценарію для зйомки;
• Знижки на наступні послуги відеографа.

З боку нашої студії гарантується максимальне сприяння, самовіддача і професіоналізм. І не важливо, яка саме це відеозйомка: дня народження, ювілею, корпоративу, останнього дзвоника, свята, випускного. У будь-якому випадку наш клієнт отримує відмінний і передбачуваний результат. Ми обов’язково створимо такий відеофільм, який буде до душі і молодому і старшому поколінню, і вам буде цікаво його дивитися через довгі роки.

* З приводу «спонсорської допомоги» школі / дитячому садку. Відеограф з адміністрацією не спілкується. Прохання узгоджувати це питання з адміністрацією школи / саду самим батькам заздалегідь!

Ви можете задавати питання по тел. + 38 (067) 183-16-61, (Viber / WhatsApp) або через форму зворотнього зв’язку