Пакети відцифровки відеокасетПротягом багатьох років я займаюся оцифруванням аналогових відеокасет типів (форматів): VHS (VHS-C, S-VHS), MiniDV и Hi8 (Video8, Digital-8). Крім того, надаю послуги з відеомонтажу, а також інші послуги в сфері роботи з відео.

Для всіх пакетів оцифровування передбачається певне поліпшення якісних характеристик відео (насиченість, колірна гамма, контраст, шумозаглушення). Орієнтовний час виконання замовлення не перевищує 7-10 днів і в середньому становить 1-3 дні.

Ми пропонуємо різні пакети виконання послуг:

Пакет відцифровки «Просто»

Відео без стиснення — тип відеофайлу (AVI). Перегляд цього відеофайлу файлу тільки на комп’ютері та призначений для подальшого самостійного відеомонтажу.

Всі наявні дефекти після відцифровки VHS-відеокасети залишаються (паузи, перешкоди, збої і т. д.)
Запис цього файлу на Ваш носій USB-носій або HDD (вінчестер) і відформатований у файловій системі NTFS. 1 година відео займає приблизно 13 гіг.

Пакет відцифровки «В файл»

Спосіб відцифровки VHS-відеокасет в файл без редагування. Перегляд такого файлу можливий на комп’ютері, телевізорах з USB-входом або на медіаплеєрі. Тип відеофайлу (МР4).

Всі наявні дефекти після відцифровки відеокасети залишаються (паузи, перешкоди, збої і т. д.)
Все, що записано на Вашій касеті буде оцифровано в один файл.

Пакет відцифровки «DVD-Video»

Відео без монтажу на DVD диск 4.36 гб. Формат запису DVD-Video. У нормальній якості на 1 DVD диск можна записати відео тривалістю приблизно 1 год. Рекомендується переглядати на DVD-плеєрі і на комп’ютері. Зберігання матеріалу виключно на DVD-диску.

Видалення різних дефектів і тривалих пауз більше 3-5 секукнд.
Без нанесення інформації на DVD диск і без обкладинки.

Пакет відцифровки «Під-Ключ-Файл»

Рекомендується як поширений спосіб відцифровки VHS-відеокасет.

Відео з редагуванням в файл зі стисненням з розбивкою на окремі сюжети — кожен епізод-окремий ролик.
При редагуванні відеоролика прибираються перешкоди, паузи (більше 3-5секукнд), збої і інші дефекти.
Змонтований матеріал конвертується і записується в файл необхідного формату на вінчестер, флешку або карту пам’яті замовника.

Пакет відцифровки «Архів»

Рекомендується як найкращий спосіб оцифровки VHS-відеокасет невпорядкованого домашнього відеоархіву. Кожен відеосюжет в окремому відеофайл. Ретельний художній відеомонтаж і впорядкування сюжетів за хронологією.

У пакеті передбачено видалення явних дефектів (дефектів зйомки, всі паузи, різні перешкоди, сині екрани і т. д.).
Накладаються при монтажі в потрібних місцях титри, і фонова музика, а також здійснюється кольорокорекція і обробка звукової доріжки.
Для кожної касети бажано вказати назву і дату / рік записаної події (необхідно для додавання титрів).
Зберігання цього матеріалу планується на USB-носіях, флешках і т. д.

Все це позитивно позначається на комфортності перегляду, незначно змінюючи його. Якщо Ви не бажаєте, щоб Ми якимось чином змінювали відеоролики, повідомте про це при оформленні замовлення. В цьому випадку елементи художнього відеомонтажу застосовуватися не будуть: в процесі редагування будуть просто видалені явні дефекти.

Якщо Ви плануєте перегляд відеороликів на телевізорі або за допомогою медіаплеєра? Для досягнення сумісності з зазначеними пристроями, з’ясуйте (інструкції до пристроїв), які формати файлів і з якими характеристиками вони підтримують. Інформація про необхідний Вам формат файлів надається при розміщенні замовлення.
Відцифрувати і відредаговані відеоролики записуються на Ваш USB-носій інформації (вінчестер, флешку або карту пам’яті). На USB-носії передбачте вільний простір з розрахунку на 1 годину / мінімум — 4,0 ГБ.
Якщо Ви бажаєте записати на DVD диск — приблизно 1 година на 1 диск.

Leave A Comment