Тип вашої відеокасетиУ всіх вдома зберігаються старі відеокасети з відео. Це може бути весільне, шкільне або відео з дитячого садка. Це може бути старий фільм, який вам дуже подобається. Головне, що це відео дуже цінне. Часто воно в одному єдиному екземплярі. Втратити це відео не можна. Його важливо зберегти для себе, для дітей і нащадків. Старі відеозаписи допомагають зберегти спогади про дні минулого.

Як визначити тип вашої касети?

Ми робимо відцифровку відеокасет всіх поширених форматів. Ви можете дізнатися який у Вас формат касети знайшовши на її корпусі одну з написів: VHS, VHS-С, S-VHS, S-VHS-C, Video8, Hi8, Digital8, MiniDV. Порівняйте вашу касету із запропонованими на зображенні.

Тип вашої відеокасети

V H S

Найпоширеніші відеокасети з 1976 р. Вони вміщають від 3 до 5 годин відео. Зазвичай їх називають «велика касета.» На них записані ваші фільми, домашні відеозаписи. Часто одне поверх іншого.

Тип вашої відеокасети

VHS-C S-VHS S-VHS-C

VHS-C
Розроблена в 1982 р. Відрізняється від VHS тільки розміром самої касети — вона значно менша. Має таку саму стрічку і відповідно якість запису, як і VHS, однак зображення зазвичай краще за рахунок того, що запис на таку касету проводилася безпосередньо відеокамерою. Стандартний час запису 45 хвилин. Тип вашої відеокасетиЧерез спеціальний адаптер можна використовувати в звичайному відеомагнітофоні. Зазвичай їх називають «маленька касета для відеокамери».

S-VHS
У 1988 р. був представлений покращений формат VHS — Super-VHS, проте в побуті він майже не використовувався через відносно високу вартість обладнання. Сумісний з VHS, має такий же розмір корпусу відеокасети і стрічку такої ширини.

S-VHS-C
Існує також покращений варіант цього формату Super-VHS-C. Володіє більш високою якістю зображення, ніж VHS-C, при тих же розмірах касети і сумісний з VHS-C, але не навпаки. Цей формат не користувався високою популярністю.

Тип вашої відеокасети

Mini DV

Цифровий формат. Представлений в 1995 р. Якість запису точно таке ж, як і у Digital8, т. к. для запису використовуються однакові кодеки, однак розмір касети набагато менше. Використовується не тільки для аматорської, але і для напівпрофесійної відеозйомки. Тривалість запису — SP-60 і LP-90 хвилин.

Тип вашої відеокасети

Video8 Digital8 Hi8

Розроблено в 1982 р. Один з найпопулярніших форматів відеокасет для відеокамер, нарівні з VHS-C. Має ширину стрічки 8 мм, тому зазвичай їх так і називають «8 мм касети». Найчастіше використовувалися касети на 1,5 години.

Архивы & каталоги

Статьи Видеозаписи Плейлист как завязать галстук

Leave A Comment