ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЬ та різних урочистостей

Створюю весільний фільм виключно від побажань молодят

Весілля буває один раз у житті

Ніколи НЕ варто довіряти рекомендаціям РАГСу, кафе, різним агентствам, організаторам – зазвичай вони мають оплачений характер.

До весілля цікавить ціна, а після весілля результат!

Миті життя безцінні! Там, де народжується кохання, починають здійснюватися мрії! Зберігайте миті свого життя разом з нами.

Запис звуку під час зйомки відео

РОЗРАХУНОК:

100 % в день весілля. Аванс при бронюванні 1000 грн.

ОФОРМЛЕННЯ:

Флешка за додаткову оплату 500 грн або скачування з Google диску — безкоштовно.

Відео

Після здачі роботи матеріал зберігається  до 2-х тижнів часу, збережіть надійно.

ТРАНСПОРТ:

Включено в ціну, якщо весілля проходить в межах міста.

ЧАС РОБОТИ:

Ми працюємо максимум до 23.00, додаткова година: 500 грн\год

ВЕСІЛЬНА ВІДЕЗЙОМКА У ТВОЄМУ МІСТІ

Районні центри Житомирської області

Дозвольте нам допомогти Вам створити незабутні спогади про ваш особливий день. Мені буде приємно зняти на відео найперші та найщиріші емоції Вашої головної події в житті.

Збережіть чудові миті на довгі роки!

Баранівський
Бердичівський
Брусилівський
Ємільчинський
Коростенський
Коростишівський
Лугинський
Любарський
Малинський
Народицький
Звягельський
Овруцький
Олевський
Попільнянський
Пулинський
Радомишльський
Романівський
Ружинський
Хорошівський
Черняхівський
Чуднівський

бронювання дати

Після того як Ви визначились з датою весілля, необхідно домовлятись з відеографом. Після особистої зустрічі і уточнення всіх деталей зйомки, бронюємо дату зйомки. Зазвичай мій графік розписаний від декількох місяців до півроку вперед, тому при бронюванні весільної відеозйомки керуйтеся принципом: Чим раніше-тим краще.

Замовити відеографа

Шукати через агентство або напряму домовлятися з відеографом?

Звичайно ж простіше звернутися в агенство, яке надає весільні послуги. В них є база відеографів, з якими вони співпрацюють. Звичайно Ви зможите подивитись їхні роботи та висловити свої побажання. Але, скоріше за все, особистої зустрічі з відеографом не відбудеться. Дуже ймовірно що Ви отримаєте не той весільний фільм який Вам продемонструвало агенство.

ВЕСІЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЧИ ЯК ОРГАНІЗОВАТИ ВЕСІЛЛЯ?

Різновиди весільних роликів

Відеозйомка весілля зараз ведеться практично на кожній церемонії одруження, проте ролики, які виходять в результаті, можуть сильно відрізнятися як за обсягом і стилем, так і за змістом. Ось три основні різновиди роликів, які замовляють молодята:

1. Даний тип відео (Love Story, відеозапрошення, подяка батькам, жартівливе інтерв’ю ), можна сказати, що це трейлер до весілля, його передісторію. Зазвичай ці ролики знімаються за кілька днів або тижнів до самого одруження, а потім демонструється перед усіма гостями на бенкеті. Ролик даного типу зазвичай триває трохи більше 4-6 хвилин, і розповідає про історію відносин молодят, і навіть про підготовку до свята. Іноді цей ролик є вступною частиною весільного фільму;

2. Весільний кліп є коротеньким відеороликом, який містить короткий і стислий огляд всіх подій на святі. Знімається він відповідно протягом самого весільного дня. У кліпі все подається в яскравій та динамічній формі, присутня весела музика та оригінальні ефекти. Тривалість кліпу навряд чи перевищуватиме тривалість пісні, під яку він знятий 3-5 хвилин;

3. Весільний фільм. Це буде вже повноцінний та повнометражний твір, в якому будуть відображені всі події, що відбулися у день весілля, а також передували йому (див. пункт 1). Запис у такому разі подається суворо в хронологічному порядку – фільм розрахований на те, щоб знову пробудити в молодятах ті почуття, які вони відчували в день одруження, і занурити їх у ідентичну атмосферу.

Відгуки про мої роботи

Дивіться нас також