Відеозйомка хрестин в Житомирі

Обряд хрещення — священне таїнство, що відбувається раз в житті. Це важлива подія на яку приходять всі найближчі родичі. Але крім того, щоб засвідчити захід, потрібно ще й зберегти про нього пам’ять. Кращим способом досягти цього — є замовлення професійного відеографа на хрестини.

Відеозйомка хрестин в Житомирі стало дуже популярним явищем. Фактично, це перший захід для маленької дитини і щастя для всієї родини. А уявіть, як буде цікаво переглянути відеозйомку, коли Ваша дитина виросте. Приємні емоції будуть переповнювати, адже це незабутньо.

Відеозйомку хрестин завжди можна почати перед виїздом до церкви. Слід врахувати і той факт, що під час хрещення Вашої дитини, відеограф завжди поруч і зможе відобразити буквально все.

Відеозйомка хрещення Вашого немовляти — це правильний вибір. Крім того, хрещення — це обряд, який шанує традиції древніх. Безумовно, про дозвіл на відеозйомку необхідно заздалегідь домовитися з батюшкою.

Є ще один плюс відеозйомки хрещення дитини — це зйомка не тільки самих хрестин, а й усіх присутніх родичів, а також гостей. Відеооператор на хрестини в Житомирі зуміє зняти всіх присутніх, що подарує масу приємних емоцій і найголовніше — пам’ять на все життя!

Хрестини дитини проводяться для його народження в духовному житті і захисту від впливу негативних подій в майбутньому. Що може бути краще, ніж відеозйомка хрестин Вашої дитини? Таку подію не можна пропустити, забути і природно, не відобразити!

Чому не можна зняти самим?

Спробувати зняти звичайно можна. Але навіть якщо ви будете знімати на якийсь фотоапарат, а не телефон, домогтися високої якості не вийде. Проблема в складних умовах освітлення всередині православних храмів. Освітлення там не тільки слабке, але і складне через кут його падіння. Зазвичай джерелом освітлення служать вікна високо під дахом храму і світло від вхідних дверей. При цьому гості розташовуються обличчям до вівтаря і спиною до входу. Отже, вони знаходяться в тіні і підсвічуються спини. Мета роботи професіонала полягає в гарантії якісного результату. В цілому, коли мова заходить про важливі події, послуги відеографа виявляються більш ніж виправданими. Особливо це стосується заходів, що проходять раз в житті.

Що таке відеозйомка хрестин?

Відеозйомка на хрещення починається зі збору гостей і родичів біля церкви. Потім проходить найважливіша частина — зйомка безпосередньо самого обряду хрещення всередині церкви. Далі закарбовується вихід всіх учасників і свідків церемонії з церкви.

Де замовляти відеозйомку хрестин в Житомирі?

З одного боку, можна обійтися своїми силами і попросити кого-небудь з гостей зняти на камеру або телефон весь обряд хрещення. Але, якщо хочеться, щоб відео було якісним, потрібно неодмінно звертатися за професійною зйомкою. Церемонія хрещення, як правило, проходить за складних умов освітлення. В таких умовах необхідна наявність як професійної техніки, так і специфічних навичок зйомки. Крім цього, для того, щоб відео було цікаво переглядати, воно повинно бути якісно змонтовано, що також вимагає знань і досвіду.

Дозвіл на зйомку в церкві

Як правило, в більшості церков з цим не виникає проблем і зйомка дозволена. Але уточнювати це питання потрібно завжди заздалегідь, щоб уникнути непорозумінь.

Вартість і ціни на зйомку хрестин в Житомирі

Відеозйомка хрещення відноситься до недорогого типу послуг. На кінцеву ціну в першу чергу впливає те, чи потрібно вам лише виключно документальна зйомка або ж необхідний також і змонтований матеріал. Дізнатися точну вартість можна зв’язавшись зі мною через контакти.

Хрещення відноситься до одного з семи Таїнств Православної Церкви. Що таке церковне таїнство?
Таїнство (від грец. Містеріон) — сукупність священних дій, які у видимій формі передають віруючим невидиму Божу благодать. Сім Таїнств включають в себе:
Хрещення /  Таїнство шлюбу (вінчання) / Причастя / Покаяння / Пиропомазання / Таїнство священства / Єлеопомазання