Чим відрізняється відеозйомка Love Story від весільної?

Чим відрізняється відеозйомка Love Story від весільної?У чому полягає відмінність між цими двома типами зйомок? В двох проводиться відеозйомка закоханих. Побутує така думка, що оператори просто роздувають ціни, як тільки чують слово «весілля», адже відеозйомка Love Story коштує значно дешевше, ніж весільне відео. Так в чому ж різниця? І так.

Що таке відеозйомка Love Story?
Це розслаблена прогулянка, як правило, в парку або на природі. Пара гуляє, відеограф підшукає красиві ракурси. Така відеозйомка ведеться в неспішному темпі, всім легко і комфортно, ніхто нікуди не поспішає. Є час зробити кілька дублів одних і тих же епізодів, у всіх є час поговорити, як слід налаштуватися на творчий лад. Якщо щось не виходить — можна перезнімати скільки завгодно. І в підсумку отримати приємне відео в розслабленій атмосфері.

Що таке весільна відеозйомка «весілля»?
Весільна відеозйомка завжди включає в себе церемонію в РАГСі. Відео в РАГСі це — репортажний стиль зйомки. Це відеозйомка події, яка, як правило, буває раз в житті. Все відбувається дуже динамічно, тут немає часу на зайві дублі. Події відбуваються за певним сценарієм, і завдання відеографа красиво відобразити це з першого разу. Це вимагає не тільки наявності техніки, вміння з нею поводитися, а й навичок такої роботи, що істотно відрізняється від розслабленої відеозйомки Love Story. При чому відеозйомка здійснюється в приміщенні, а вона складніша за зйомку на вулиці через більш складне освітлення.

Далі, після РАГСу, ми прямуємо на весільну прогулянку. Грамотний весільний відеограф повинен знати кращі місця, він повинен тримати в голові цікаві ракурси для зйомки молодят. Весільний день завжди розпланований від і до. Це означає, що працювати потрібно оперативно і зі знанням справи. Це сильно відрізняється від звичайної зйомки на природі, під час якої ніхто нікуди не поспішає і є час для дублів і експериментів. Під час зйомки весілля оператор виходячи з попереднього досвіду повинен чітко знати, що він робить, тому і його робота коштує дорожче.

Отже, чому «весілля» коштує дорожче Love Story?

  •  від відеографа необхідний досвід зйомки весіль;
  • вміння користуватися технікою в умовах поганого освітлення;
  • вміння працювати з великою кількістю людей;
  • вміння працювати в динамічному оточенні.

Хочу відповісти на одне часте звертання з приводу вартості роботи відеографа:
«Нам просто зняти весілля все як є, не треба нічого особливого, нам би дешевше».
Якщо до оператора взагалі не пред’являється ніяких вимог і потрібно щось якось зняти, навіщо звертатися до професійного відеографа? Для цього достатньо вручити відеокамеру або мобільний телефон в руки гостя і попросити його знімати весілля.

Професійний відеограф продає свій досвід і вміння, і володіє якісною технікою — це не може бути дуже дешево або взагалі безкоштовно. Я надаю послуги за дуже адекватними цінами. Якщо Ви хочете отримати гарне, якісне відео, буду радий Вам допомогти з цим.

Leave A Comment