Основні події в день весілляДень весілля для двох люблячих людей це самий особливий і романтичний день у їхньому житті. Цей день для молодят вже є унікальним, тому що вони пов’язують себе священним шлюбом. Для всіх молодих людей, які пов’язують свою долю разом, цей день незабутній, але у кожного індивідуальний. Існують основні, прийняті події, які відбуваються в цей день.

Весільні збори
Події весільного дня починається зі зборів нареченого і нареченої. Весільні збори молодих людей відбуваються окремо один від одного. Наречена збирається, як правило, в будинку своїх батьків, де над нею чаклує стиліст. Також фотограф і відеооператор знімають моменти цього зворушливого ранку. Коли всі готові, відбувається зустріч нареченого і нареченої. Все це також супроводжується зйомкою.

Одруження
Узаконення відносин за допомогою процедури одруження, самий урочистий момент цього дня. Молоді люди дають клятву любити, допомагати і піклуватися один про одного і обмінюються головним символом цієї події- обручками. При бажанні молодих людей, існує можливість організувати виїзну церемонію одруження, в красивому і незвичайному місці.

Відеозйомка
Дуже важливим моментом дня одруження є відеозйомка. Всі місця, де буде проходити відеозймка весільної прогулянки, заздалегідь обговорюються з відеографом. Цей фільм стане реліквією сімейного відеоархіву і в будь-який момент зможе занурити в ностальгію і згадати цей унікальний день в деталях.

Збір гостей
Збір гостей відбувається в місці, де безпосередньо відбудеться святкування урочистої події. Гості збираються заздалегідь, щоб зустріти молодят після їх весільної прогулянки. В обов’язки ведучого свята, який знаходиться разом з гостями, входить ознайомити всіх запрошених з нюансами зустрічі молодят.

Тости
Тости на весіллі, це невід’ємна традиція. Не обов’язково всім гостям говорити тости, комусь, в силу свого характеру, краще привітати молодят особисто. Всі ці моменти ведучий зобов’язаний з’ясувати заздалегідь.

Вручення подарунків
Ще однією традицією весільного дня є вручення подарунків. У більшості випадків це відбувається після зустрічі гостями молодят, коли вони зайняли свої почесні місця на чолі столу.

Перший танець
Одним з найромантичніших моментів весільного дня є перший танець молодят. Це може бути заздалегідь танець, а може бути і несподіваний для самих молодих людей експромт. Але в будь-якому випадку, це унікальний момент свята, який приводить в невимовне захоплення всіх присутніх.

Кидання букета та підв’язки
Дуже цікавою і хвилюючою подією для незаміжних подружок нареченої і неодружених друзів нареченоно є кидання букета і підв’язки. Адже ця традиція означає швидке одруження.

Розрізання торта
Ще однією цікавою традицією є розрізання торта. Зазвичай все це дійство супроводжується лотереєю.

Фінальне слово молодят
Жодне весілля не проходить без фінального слова молодят, де вони дякують батькам і всім присутнім.

Leave A Comment