План розсадження гостей на весілліПлан розсадження гостей на весіллі — швидше необхідність, ніж данина моді. І щоб після церемонії і банкету у гостей залишився приємний післясмак, слід приділити час цьому непростомк, але дуже важливому етапу в плануванні та організації весілля.
План розсадження гостей на весіллі: чому і навіщо? Головним завданням даної процедури є забезпечення комфорту і гарного настрою ваших гостей. Ідеальним часом для складання схеми розсадження гостей стане етап продумування списку запрошених. Не варто відкладати його на останні дні, тоді вам буде вже не до того, хто розташовується поруч з внучатою племінницею вашої бабусі.
Поширені схеми розсадження гостей:

Крім приємного проведення часу ваших гостей на весільному бенкеті план розсадження гостей на весільній церемонії необхідний для сервірування столу і можливої подачі індивідуального меню (наприклад, вегетаріанцям).
Існує кілька варіантів розсаджування, однак, кожен з них залежить від кількості запрошених на весільний банкет, форми залу для банкету, його розміру. При цьому, індивідуальні побажання і план розсадження, придуманий нареченою і нареченим здатні зробити свято унікальним і незабутнім. Розглянемо основні плани-схеми.

Загальний стіл

План розсадження гостей на весіллі

Ідеальна та лаконічна варіація для камерного весілля з невеликим числом гостей. Кілька столів формують цілісну лінію, навколо якої розсаджують гостей бенкету. У центрі столу по довгій стороні розташовуються молодята, праворуч і ліворуч свідки, якщо такі є.

Буквою «Т»

План розсадження гостей на весіллі

Одна з найпопулярніших схем. Розрахована, в середньому, на 25 гостей і на невеликий за розміром зал для банкету. Молодята перебувають на чільному місці.

Англійська схема

План розсадження гостей на весіллі

Стіл молодої пари розташовується на невеликому п’єдесталі, а окремі столики гостей перед ним. Італійська схема передбачає по чотири гостя за столом, а англійська — по вісім.

Італійська схема

План розсадження гостей на весіллі

Буквою «П»

План розсадження гостей на весіллі

Якщо на весіллі планується до 50 гостей, то сміливо можете вибирати даний варіант розсадження. Розташування нареченої і нареченого аналогічне посадці буквою «Т» — на чолі столу.

Буквою «Ш»

План розсадження гостей на весіллі

Коли кількість гостей складе більше 60 осіб. Молоді, при такій схемі розсадження гостей, знаходяться в підставі букви «ш».

правильна «Ялинка»

План розсадження гостей на весіллі

Стіл молодят сервірують окремо і також знаходиться на височині, а гості — за столами, які розставлені по діагоналі в кілька рядів.

неправильна «Ялинка»

План розсадження гостей на весіллі

«Буфет»

План розсадження гостей на весіллі

Відноситься до американської варіації розташування гостей з банкетів у вигляді фуршету. По периметру банкетного залу розташовуються фуршетні столи, в центрі залу — кілька довгих гостьових столів, а молодим подається окремий стіл.

«Фуршет»

План розсадження гостей на весіллі

Найбільш простий і порівняно недорогий спосіб організації банкету, який не передбачає проведення весільної програми. В банкетному залі розташовуються столи з закусками, а наявність стільців для гостей не є обов’язковим.

Leave A Comment