"СекретиВибір того місця, де Ви відсвяткуєте своє весілля, не повинен бути спонтанним! У кожної пари є свої критерії того, яке меню хороше, а яке «супер», який дизайн — «ну, таке …», а який — дійсно стильний. Та й не тільки смаки, а й бюджет у кожної свої. Деякими секретами я готовий поділитися в цій статті. Отже, в чому ж секрет правильного вибору місця проведення весілля і як не помилитися, бронюючи майданчик для своєї урочистості?

Локація
Звичайно, всі гості живуть в різних районах міста і навряд чи можна знайти розташування територіально однаково близьке для всіх. Тому тут скоріше треба враховувати завантаженість доріг, розв’язки і наявність зручної стоянки біля ресторану.

Кухня
Гості навряд чи запам’ятають деталі інтер’єру, але ось чи було смачно на тому чи іншому банкеті, своє відчуття гастрономічного подиву, апетиту, незвичайності і смакоти страв залишає приємне враження про вечір, якщо ресторан обрано вдало. Дуже добре, якщо ви знаєте смаки своїх гостей і цілеспрямовано виберете ту чи іншу національну кухню, але якщо на вашому весільного банкеті присутній дуже багато гостей, то для того, щоб догодити всім, краще вибирати не одну національну кухню, а універсальне меню.

Ціни і меню
Як дізнатися відповідність ціни і якості страв? Самим вивчити питання практично, а значить доведеться для порівняння відвідати кілька ресторанів і продегустувати вибрані страви, пропоновані в їх меню.

Алкогольні напої
У багатьох ресторанів є своя фіксована сума доплати за кожну пляшку алкоголю, принесену з собою — так званий «корковий збір». Тут потрібно постаратися досягти домовленості на взаємовигідних умовах.

Відносини з менеджером ресторану
Під час першого знайомства з керуючим ресторану, потрібно визначити, наскільки він обов’язковий і складається у вас взаєморозуміння. Від ділових якостей менеджера та його готовності зрозуміти ваші запити залежить успішність весільної вечері.

Форма залу
Часто при виборі залу враховують тільки його розміри відповідно до кількості гостей. Однак не варто забувати і про форму залу, це важливо для успішної розстановки столів. Відразу звертайте увагу на штучне освітлення, наскільки воно достатнє для вечірнього часу під час відеозйомки.

Інтер’єр
Статус гостей передбачає певний рівень інтер’єру, але в будь-якому випадку потрібно вибирати такий інтер’єр, щоб він не притягував до себе занадто багато уваги, а лише створював максимально зручні умови для відпочинку гостей.

Виїзна церемонія одруження
Заміські локації для весільних урочистостей дуже популярні, проте треба враховувати, що не кожен ресторан може надати майданчик для церемонії, або ви самі хочете провести одруження не в приміщенні, а біля лісу, парку або озера. В цьому випадку треба заздалегідь продумати варіанти захисту від негоди.

Приїжджі гості
У разі великої кількості приїжджих гостей, підходящим місцем проведення весілля може бути готель з рестораном або заміська садиба. В цьому випадку треба заздалегідь дізнатися кількість номерів і правила бронювання.

Заміські локації
Заміські локації надзвичайно популярні. Близькість до природи, а особливо наявність водойми створюють особливу романтичність і можливість відпочити від міської суєти. Варіанти найрізноманітніші: заміські ресторани, садиби, замки, намети. За містом, як ніде, важливо передбачити всі нюанси зі зміною погодних умов.

Сподіваємося, що вивчивши основні нюанси вибору місця проведення весілля, ви добре будете представляти, на що особливо треба звертати увагу.

Leave A Comment