Що можна зробити зі старими відеокасетами?Часто, після оцифровування, нам задають питання: «Що робити з відеокасетами?». Викидати шкода, а й тримати в квартирі немає місця. Для вас ми підготували варіанти використання старих, вже оцифрованих, відеокасет.

Звичайно, ви можете залишити їх як пам’ять і будете показувати онукам, що були колись такі коробочки, за допомогою яких показували відео. Але для цього потрібно місце для їх зберігання, а за розміром касети немаленькі.
За минулий час відеокасети встигли стати справжнім раритетом. Любителі старовини хотіли б отримати їх в свою колекцію — відповідні оголошення можна часом знайти в газетах і на тематичних форумах. Варто подзвонити по вказаному телефону і запропонувати свої касети, отримавши можливість заробити невеликі, але точно не зайві гроші. Деякі умільці знаходять застосування старим касет.

Такими нехитрим способом ви можете зробити вашу квартиру особливою!

Ми перерахували варіанти використання відеокасет. Але перш ніж робити з них предмет декору або прибирати на полицю для зберігання, перевірте, раптом на них є цінні записи. Ви можете відцифрувати відеокасети і дивитися моменти минулих років на сучасному обладнанні. Відцифровані касети ви вбиваєте відразу двох зайців: і пам’ять врятована, і місце звільнилося!

Leave A Comment