"ЧиЧи брати весільну сукню напрокат або придбати нове, питання, яке часто виникає у молодих людей, які вирішили одружитися. Весілля — це найважливіший день у житті кожної дівчини. Адже саме в цей день вона узаконює свої відносини з людиною, яку любить більше всього на світі.

Звичайно ж, після походу по магазинах у пошуках сукні своєї мрії часто постає питання придбати нову або взяти напрокат. Але в цьому делікатному моменті потрібно враховувати те, на яку суму ви збираєтеся розщедритися. Весільна сукня, яку ви візьмете напрокат, швидше за все, буде не новою. Велика ймовірність того, що до вас його одягали інші наречені.

Взяти весільну сукню на прокат можна в ательє, де їх шиють на замовлення, або у весільному салоні. Ті моделі, які дають в прокат, найчастіше з попередніх колекцій. Перед тим, як брати весільну сукню напрокат, уважно вивчіть її. На тканині не повинно бути плям, а тим більше, дірок. Всі шви повинні бути виконані рівно, гудзики не повинні бовтатися, а блискавки — заїдати.

Чи варто брати весільну сукню напрокат?У разі, якщо ви виявили один з цих дефектів, відразу скажіть про це продавцеві, і відмовтеся від даної моделі. Термін, на який ви забираєте наряд повинен бути чітко визначений, щоб в подальшому не було претензій і штрафів. Слід враховувати, що у весільній сукні напрокат ви можете відчувати себе не дуже вправно, так як будете постійно боятися, то порвати його, то забруднити. Також слід уточнити, в якому стані ви повинні повернути плаття. Мається на увазі, чи потрібно вам його прати, чи ні. Коли всі питання обговорені, можете складати договір і підписувати його.

Зовсім інша справа — покупка весільної сукні. Вона залишиться з вами назавжди. Вибір, який вам нададуть весільні бутики, змусить ваші очі «розбігтися» в різні боки. Однак не варто зациклюватися тільки на моделях з нової колекції, зверніть увагу на весь асортимент. Підбирати сукню потрібно виходячи з власного смаку, і так, що б воно гармоніювало з вашим кольоротипом і фігурою. Взагалі, найкраще пошити весільну сукню на замовлення. Тільки для цього, потрібно завчасно звернутися в ательє, а перш за все, ретельно продумати дизайн весільної сукні. Сукня на замовлення, буде як «туфелька попелюшки» — надіти його зможете тільки ви, так як шити його будуть з урахуванням особливостей саме вашої фігури.

Leave A Comment