Як вибрати красиву дату для весілля?Пропозицію нареченого прийнято, прозвучали перші привітання від друзів, пролиті сльози радості близькими родичами, а це значить, що бути весіллю. Попереду щасливі і приємні клопоти, покупки, запрошення. Але все це пізніше, а прямо зараз потрібно визначитися, в який саме день закохані скажуть один одному заповітне «Так».

При плануванні весілля багато хто стикається з проблемою вибори дати реєстрації, бажано щоб вона була такою, що запам’ятовується і красивою.

По-перше, можна подивитися дати, в яких збігаються числа місяця і дня, тобто 01.01, 02.02 і так далі.

По-друге, красиво виглядають дати весіль, де номер року перетинається з днем або місяцем. Самий культовий такий день припав на 2007 рік — легендарні 07.07.07.

По-третє, деякі приурочують день весілля до якихось свят, а любителів нестандартних рішень, можуть зацікавити 01.04. (День сміху) або 13.02 (п’ятниця 13).

По-четверте, один з найцікавіших варіантів — вибрати дату, яка пам’ятна для Вашої пари :). Це може бути день вашої зустрічі, першого побачення, першого поцілунку або іншу важливу подію. Ще як варіант дата може перегукуватися з кількістю днів або років, скільки ви зустрічаєтеся.

Як правило, красиві дати — дні, вкрай завантажені для всіх, хто має відношення до організації весіль. Якщо ви плануєте подавати заяву в РАГС на гарячу дату, то це краще зробити заздалегідь, а крім того не варто затягувати з вибором відеографа, місця проведення банкету і так далі. Хороших спеціалістів, як правило, резервують за півроку, а іноді більше.
Бажаємо Вам любові, легкої підготовки до весілля, звичайно, взаєморозуміння зі своєю другою половинкою в такій приємній, але разом з тим хвилюючій справі, як планування і організація весілля!

Ще раз хотів би привітати Вас з цією хвилюючою, але разом з тим чудовою подією як ВЕСІЛЛЯ!

Leave A Comment