Тема про забобони і традиції завжди хвилює людей напередодні урочистих подій: весілля, народження дитини і т.п. Найпопулярнішою є весільна тема: хто купує весільну сукню нареченій? Про це наша стаття. Цей процес є важливим в традиціях українського народу. Звичайно, є багато думок з цього питання, але за нашими звичаями вибір і покупка сукні нареченої лягає на плечі нареченого і його сім’ї. Правда, сучасні дівчата намагаються взяти на себе ці приємні клопоти.
Трохи про традиції
Наречені знають, що наречений до весілля не повинен бачити свою кохану в красивій весільній сукні. Відповідно, майбутній чоловік не повинен показувати коханій і свій костюм для весілля. Вважається, що це погана прикмета.
Тоді час дізнатися, хто купує весільну сукню нареченій відповідно до наших традицій?
Сьогодні дівчата приймають плаття в подарунок від батьків нареченого заздалегідь.
Яким чином це відбувається?
Дівчина повинна піти в весільні салони зі своєю майбутньою свекрухою і прислухатися до її думки, адже хто, як не вона найкраще знає смаки свого сина. Ось чому нареченій краще підбирати сукню в компанії свекрухи. Важливо пам’ятати, що якщо ви захочете оплатити свою сукню самостійно, то і в цьому випадку покупку краще зробити в компанії матері свого майбутнього чоловіка. Зрештою, можна запросити і свою подругу в похід по магазинах. При цьому не варто брати занадто багато подруг, адже у кожної буде своя думка і похід може виявитися невдалим.
Весільна сукня і знаки
Наряд нареченої — це не просто одяг, який гідний захоплення. Тому, особливо ретельно до вбрання необхідно підбирати аксесуари і прикраси. Вони повинні гармонійно поєднуватися з нарядом, створюючи стильний образ. Ще одна традиція, яка йде з глибини століть — це білий колір вбрання. Білосніжна сукня була символом невинності красивої дівчини. Сьогодні ця традиція відходить на другий план. Колір сукні може бути персиковим, рожевим, блакитним і навіть червоним.
Сукня має бути новою
Тому бажання взяти сукню на прокат не одобрюється українськими традиціями. Адже наречена може взяти на себе абсолютно чужу долю. Власну весільну сукню необхідно зберігати протягом багатьох років для міцності сім’ї. З тих же причин, сукню потрібно берегти під час вечірки, щоб не порвати її, тоді шлюб буде безперервним, єдиним цілим і міцним. До речі, багато дівчат сьогодні дотримуються цієї традиції і не продають свою сукню. Одягати сукню потрібно через голову, навіть якщо зробити це буде незручно.
Наречена повинна вберегти від пристріту себе і майбутню сім’ю
Як це зробити?
Перш за все не можна давати міряти свій наряд, а до подолу прикріпити шпильку. Крім того, нареченій суворо заборонено бачити себе повністю готовою до виходу в дзеркалі. Якщо ви хочете подивитися на себе, достатньо не одягнути туфельку або одну рукавичку.
У вбранні не все повинно бути новим
Деякі частини гардеробу можна запозичити у щасливої заміжньої подруги. Наприклад, можна взяти сережки або намисто. Під час урочистостей ніхто не повинен допомагати нареченій поправляти її наряд, крім свідка. Інакше, це буде розцінюватися, що людина намагається втрутитися в нову сім’ю. Після виконання всіх цих рекомендацій кожна дівчина може розраховувати на щасливе життя.
Leave A Comment